سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی مدیریت خانواده
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
سخن روز

     کلینیک مجازی گروه آموزشی مدیریت خانواده (پرسش و پاسخ)

آشپزی و شیرینی پزی  -  طرح درس  -  استاندارد ها  -   معرفی رشتهروز جهانی محیط زیستیک رویداد سالانه است که از سال 1973 هر سال در پنجم ژوئن به منظور بالا بردن آگاهی جهانی در مورد اهمیت محیط زیست سالم و سبز در زندگی انسان، حل مسایل زیست محیطی با اجرای برخی اقدامات عملی مثبت و همچنین یادآوری این موضوع که هرکس مسئول حفاظت از محیط زیست خودش است، جشن گرفته می شود. روز جهانی محیط زیست برای اولین بار در کنفرانسی با موضوع انسان و محیط زیست از 5 تا 16 ژوئن سال 1972 آغاز شد. این روز در سال 1973 با موضوع خاص ” فقط یک زمین” جشن گرفته شد و از سال 1974 کمپین های جشن روز جهانی محیط زیست در شهرهای مختلف جهان برگزار شده است. این جشن بزرگ سالانه توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تعامل میلیون ها نفر از مردم کشورهای مختلف از سراسر جهان آغاز شده و هدف آن جلب توجه سازمان های سیاسی و سلامت به اجرای برخی از اقدامات موثر است.

ادامه خبر ...

ضمن قدر دانی ازتمام  سرگروه های محترمی که  آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمودند ، رتبه های برتر جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دبیرخانه راهبری کشوری مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده اعلام شد.قابل ذکر است سه نمونه برتر در منو کناری (عمودی) سایت  دبیرخانه کشوری مدیریت خانواده، بخش تولید محتوای الکترونیکی، زیر منو نمونه های برتر جشنواره قابل دریافت می باشد.

برای دریافت جدول امتیازات استانها اینجا را کلیک کنید

ادامه خبر ...

دبیرخانه با توجه به حضور پررنگ اغلب سرگروه های آموزشی رشته مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده سراسر کشور در گردهمایی اردیبهشت ماه شیراز، که تعامل و همفکری ایشان با مسئولین دفتر کاردانش باعث اتخاذ تصمیم هایی برای ارتقا و بهبود کیفیت رشته گردید، از زحماتی که برای برنامه ریزی این سفر متحمل شدند تشکر و قدر دانی می نماید.با نظر مسئولین دفتر کاردانش 15 امتیاز تولید محتوای الکترونیکی به شرح زیر تغییر یافته است:

ادامه خبر ...

چهاردهمین  دوره مسابقات فنی حرفه ای رشته مدیریت خانواده در استان مرکزی در هنرستان ساعی ناحیه دو برگزار شد .

این دوره از مسابقات در سه بخش برگزار گردید که بخش اول آن پخت غذا  تهیه میزا قاسمی بود بخش دوم آن  خیاطی دوخت دامن ،بخش سوم آن بافت فرش بود.

برای دریافت عکسهای مسابقات رشته مدیریت خانواده اینجا را کلیک کنید.

ادامه خبر ...

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مرکزی، در پایان چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی هنرستان های فنی و حرفه ای و کشاورزی سراسرکشورکه با شرکت 218 نفرازهنرجویان از18 لغایت20 اردیبهشت دراراک و شازند برگزارشد؛ نفرات اول تا سوم هر رشته معرفی و با حضور مسئولین کشوری و استانی مورد تجلیل قرار گرفتند.

بر اساس اين گزارش؛ در این دوره از مسابقات که هنرجویان در سه زمینه صنعت، خدمات و کشاورزی و در 37 رشته با هم به رقابت پرداختند؛ 111نفر عنوان اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.نفرات برتر رشته مدیریت خانواده به شرح ذیل است .

 

مديريت خانواده

1

فاطمه

استانسي

خراسان رضوی

تبادکان

راه نور

مديريت خانواده

2

سعيده

حقيقي صابر

همدان

همدان ـ ناحیۀ 2

 شهیدچمران 

مديريت خانواده

3

زهرا

مرادي سونده خور

آذربايجان شرقی

تبریز ـ ناحیۀ 5

مردانی آذری

ادامه خبر ...

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: 218 هنرجو از برترین های مرحله تئوری چهاردهمین دوره مسابقات علمی، عملی هنرستان های سطح کشور شامل 140 هنرجوی پسر و 78 هنرجوی دختر در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند

مجتبی حیدری افزود: این دوره از مسابقات در 36 رشته فنی برگزار شده است که در هر رشته شش تا هفت نفر به مرحله عملی کشوری این دوره از مسابقات راه یافته اند.
وی ادامه داد: استان اصفهان با 26 هنرجو بیشترین و استان های سمنان، چهارمحال بختیاری، کرمانشاه، ایلام و لرستان هرکدام با یک هنرجو کمترین راه یافتگان به دوره نهایی این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داده اند که از استان مرکزی نیز چهار نفر به این مرحله یافته اند.

 

ادامه خبر ...

سلام برتو ای گوهر گرانقدر و ای دُر گرانبهای قله های ایثار و استقامت ، تو با نسیم علم

ودانشت طراو ت خاصی به این بدن های خواب و نا آگاه ما بخشیدی ، تو باعث شدی تا ما

از تاریکی و ذلت جهل بسوی روشنایی وسربلندی علم و از غبار کده بی معرفتی و نا

آگاهی بسوی دهکده علم معرفت راه یابیم . به راستی اگر تو نبودی چه کسی دستگیر ما

دراین طوفان سهم گین زندگانی شده وما را بسوی کشتی پر بار علم و معرفت راهنمایی

میکرد.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

حضرت علي (ع): قناعت سر بلندي و توانگري است.

مناسبت ها


لینک های مفید