سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی مدیریت خانواده
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
سخن روز

     کلینیک مجازی گروه آموزشی مدیریت خانواده (پرسش و پاسخ)قابل توجه همکاران مدیریت خانواده  :همکاران گرامی می توانند برای دریافت نمونه سوالات مهارت مدیریت وبرنامه ریزی ارسال شده به دبیرخانه کشوری که گروهای آموزشی سراسر کشور ارسال نموده اند رااز طریق منوی اصلی بانک سوالات دریافت نمایند.

ادامه خبر ...

حادثه خبر نمی کند

آتش عامل مخرب مهمی است که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی، باعث خسارت های جانی و مالی فراوان می شود و با بسیاری از بلایای طبیعی و سوانح همراه است.

 برای باخبر شدن از آتش سوزی احتمالی، از آشکارگرها (دود، حرارت یا شعله)استفاده کنید و نسبت به نصب آن در منزل دقت لازم را به عمل آورید

آتش سوزی هایی که به دنبال زلزله ، سیل، انفجار و یا سایر سوانح و حوادث ایجاد می شوند، اغلب بیش از سانحه اصلی، ویرانی به دنبال دارند.

ادامه خبر ...


درود به شرفتان آتش نشانان عاشق و جان بر کف و غیور. تسليت به خانواده های آتش نشانان عاشق وآرزوی سلامتی برای بازماندگان این صانحه بزرگ و تلخ

ادامه خبر ...

به طور كلي در دنيا به منظور جلب توجه مردم به موضوعات مربوط به حفظ محيط زيست و تامين زندگي سالم در راستاي نيل به اهداف توسعه پايدار، روزهاي نمادين خاصي مرتبط با حفظ محيط زيست تعيين مي گردد كه از جمله آنها روز جهاني محيط زيست، روز زمين پاك، روز هواي پاك و غيره مي باشد. روز هواي پاك در دنيا تحت عناوين مختلف از جمله روز بدون خودرو، روز بدون دود و ... در كشورهاي مختلف نامگذاري شده و اقدامات خاصي در اين روز جهت تنوير افكار عمومي صورت گرفته است.

ادامه خبر ...

دبیرخانه راهبری کشوری در نظر دارد در پایان سال، عملکرد سال جاری را در زمینۀ ارتقای رشته ارزیابی نماید. برای دست­یابی به این مهم لازم است شناخت مناسبی از از وضعیت رشته در پایان سال تحصیلی گذشته داشته باشیم.

به همین دلیل از سرگروه­های محترم خواهشمندیم فرم نظر سنجی 1   را پس از دریافت از لینک زیر تکمیل نموده تا جمعه 1 بهمن ماه از طریق پست الکترونیک به دبیرخانه ارسال نمایند .

لازم به ذکر است در این فرم نظر شما در مورد وضعیت رشته در پایان سال تحصیلی 95-1394  خواسته شده و در پایان سال تحصیلی جاری، مجدداً چنین فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانیم میزان موفقیت حاصل از همکاری دبیرخانه با شما عزیزان در ارتقای رشته را ارزیابی نماییم.

سؤالات این فرم که مبنای  برنامه­ریزی­های دبیرخانه در زمینۀ ارتقای رشته می­باشد بر اساس وظایف و تجربیات اعضای دبیرخانه و با استفاده از نظرات کارشناسانه سرگروه­های آموزشی رشته در سراسر کشور طراحی گردیده­است.

***توجه: جدول دروس رشته،  طراحی شده توسط دفتر کاردانش در وزارتخانه که در سؤال 3 پرسش­نامه اشاره شده است را از لینک زیر دریافت و نظر خود را در مورد آن اعلام فرمایید.

جدول دروس رشته طراحی شده توسط دفتر کاردانش در وزارتخانه

فرم نظر سنجی 1 -  وضعیت دبیرخانه در پایان سال تحصیلی  95

ادامه خبر ...

کارگاه آموزشی مدیریت خانواده در روز سه شنبه 14/10/95 در هنرستان ساعی برگزار شد. در این کارگاه همکاران برای پخت وتهیه خمیر پیتزا اشکال داشتند که آموزش این غذا توسط همکار گرامی خانم طیبی با پخت ان برطرف شد. همچنین خانم متولی طرز ساخت گل سر وتاج سر عروس را به همکاران آموزش دادند.

برای دریافت عکسهای کارگاه آموزشی اینجا را کلیک کنید.

ادامه خبر ...

همکاران محترم لطفا نظرات خوذ را بعد از تحلیل مهارت آشپزی در فرم زیر وارد نمایید.

برای دریافت فرم تحلیل مهارت آشپزی اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

حضرت علی (ع) : آنچه برای خود می پسندی برای دیگران نیز بپسند و نیکو بدار و آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز مپسند.

مناسبت ها


لینک های مفید
میزبانی و پشتیبانی : شرکت حساب رایان پارس