سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی مدیریت خانواده
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
سخن روز

     کلینیک مجازی گروه آموزشی مدیریت خانواده (پرسش و پاسخ)

آشپزی و شیرینی پزی  -  طرح درس  -  استاندارد ها  -   معرفی رشتهفرم اطلاعات هنرستان های دارای رشته مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده به در خواست دفتر کاردانش توسط دبیرخانه طراحی گردیده است. از مدیران محترم تقاضا می گردد این فرم را پس از دریافت تکمیل نمایید. لطفا این فرم را از طریق ایمیل به گروه آموزشی مدیریت خانواده  ارسال نمایید.

برای دریافت فرم اینجا را کلیک نمایید.

ادامه خبر ...

بدین وسیله از همکاران ومدیران محترم هنرستانهای مجری رشته مدیریت خانواده که در سال گذشته متحمل زحمات زیاد گروه آموزشی مدیریت خانواده بودندتشکر نموده  باارزوی سلامتی وتندرستی برای تک تک عزیزان با تشکر عبداللهیان

ادامه خبر ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، متن کامل پیام دکتر ژاله عزتی به شرح زیر می باشد:

17آوریل مصادف با 28 فروردین، نخستین بار در سال 1989 هموفیلی به جهانیان معرفی شد و به احترام کاشف فاکتور WFH فرانک اشنابل ، روز تولد وی به نام روز جهانی هموفیلی ثبت شده است.

شعار امسال « صدایشان را بشنوید»  می باشد که توسط فدراسیون جهانی هموفیلی اعلام شد و به استقبال بزرگداشت این روز مهم برای جامعه هموفیلی جهانی رفته است .

کانون هموفیلی ایران در سال 1370 تاسیس شد و از سال 1382 بر اهمیت وجود یک بانک اطلاعاتی جامع برای بیماران واقف گشته  و در این عرصه خدمات ارزنده ای ارائه داده اند.

اگر بخواهیم آمار دقیقی از هموفیلی ها را بدانیم اول می بایست تعریف درستی از شمارش آن ها داشته باشیم . بانک اطلاعات جامعه بیماران هموفیلی که عناوین اطلاعاتی آن با دقت  انتخاب و به برنامه نوشته شده وارد و به صورت دائمی به روز رسانی می شود. تعریف درست این شمارش است.

ادامه خبر ...

برای دریافت فایل نظرات وپیشنهادات نظام3-3-6 اینجا را کلیک کنید.

ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت جلسه هماهنگی درون بخشی هفته سلامت سال 96 با شعار " افسردگی بیا با هم حرف بزنیم "  با حضور دکتر مجید نجفی ، معاون بهداشت دانشگاه و مسئولین واحدهای ستادی معاونت بهداشت و با محوریت واحد بهداشت روان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه معاون بهداشت دانشگاه ، با تقدیر از تلاشهای مسئولین واحدهای ستادی معاونت بهداشت در سال 95 بر لزوم برنامه ریزی و اجرای باشکوه و اثربخش هفته سلامت 96 تاکید کردند.

ادامه خبر ...

برای دریافت شیوه نامه برنامه آموزشی همراه با تولید ااینجا را کلیک کنید.

ادامه خبر ...

Depression: let’s talk.

افسردگی

سازمان جهانی بهداشت همه ساله به مناسبت روز جهانی بهداشت (8 آوریل مصادف با 18 فروردین) و با هدف افزایش توجه و آگاهی عموم مردم و تمرکز اقدامات و فعالیت ها یکی از موضوعات مبتلا به جوامع را انتخاب می کند. شعار سال 1396 این سازمان به "افسردگی" می پردازد

افسردگی اختلال روانی شایعی است که تمامی جوامع و تمامی گروه های سنی را درگیر می کند. افسردگی با این نشانه ها شناخته می شود " احساس غم پایدار و کاهش تمایل به انجام کارهایی که بصورت معمول از آن لذت می بریم وقتی که با ناتوانی در انجام وظایف روزمره حداقل به مدت دو هفته بطول انجامد". همچنین افراد افسرده برخی از علائم زیر را دارا می باشند:

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

حضرت علي (ع): منت نهادن کار نيکو را خراب مي کند.

مناسبت ها


لینک های مفید